<< Poka wszystkie
MAGAZYNIER - Og這szenia υm瘸
Dodane: 15/04/2021 08:28:54
16 godzin temu

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. agencji 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do mi璠zynarodowej grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od ponad 16 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.
Aktualnie dla naszego klienta, firmy z bran篡 HR (logistyka magazynowa) dzia豉j帷ej na rynku niemieckim, poszukujemy pracownik闚 na stanowisko:
MAGAZYNIER Niemcy-Erfurt/
kompletacja zam闚ie bez j.niemieckiego
nr ref. 1/131/03/21

Kontakt :a.czakai@personnel.com.pl
Telefon 505 275 587
Miejsce pracy: Niemcy- okolice Erfurt
Opis stanowiska: zadaniem wybranej osoby b璠zie kompletacja zam闚ie w magazynie odzie篡 i but闚 oraz komisjonowanie, skanowanie, opakowanie, przygotowanie towar闚 do wysy趾i zgodnie z wymaganiami klienta
Wymagania
wa積y dow鏚 osobisty lub paszport wydany przez kraj UE
za鈍iadczenie o niekaralno軼i (mo瞠 by w j.polskim- pracodawca zwraca koszt uzyskania)
elastyczno嗆 i akceptowalno嗆 pracy w systemie dwuzmianowym (od poniedzia趾u do pi徠ku)
rzetelno嗆 i dok豉dno嗆 w wykonywaniu zada
przestrzeganie w pracy standard闚 bezpiecze雟twa
uczciwo嗆 i niezawodno嗆
Mile widziane:
– osoby przebywaj帷e obecnie na terenie Niemiec
– w豉sny samoch鏚
– znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego – nie jest wymagana
– do鈍iadczenie w pracy magazynowej – nie jest wymagana
– pary mile widziane
Oferujemy
wynagrodzenie w wysoko軼i 11,50 euro brutto/godz. + dodatki zgodnie z niemieckim prawem pracy
prac na podstawie niemieckiej umowy o prac tymczasow
pe軟y wymiar czasu pracy + Zeitkonto (na nadgodziny) z agencj pracy tymczasowej z siedzib w Niemczech
zakwaterowanie w pensjonatach (koszt w wys. 350 euro/osob miesi璚znie potr帷any jest z wynagrodzenia)
odzie robocz
prac w stabilnej niemieckiej firmie
prac w przyjaznej atmosferze w鈔鏚 zaanga穎wanych ludzi
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ
Pragniemy poinformowa, i administratorem podanych przez Pani/Pana danych osobowych jest Personnel Group Sp. z o.o., z siedzib przy ul. Zwyci瘰twa 52a w Gliwicach.
W zwi您ku z tym, 瞠 poszukujemy pracownik闚 dla naszego Klienta , Twoja zgoda obejmuje tak瞠 zgod na udost瘼nienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla cel闚 prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og這szeniu o prac.
Do aplikacji prosimy obowi您kowo za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocze郾ie informujemy o mo磧iwo軼i dobrowolnego zamieszczenia poni窺zej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do przysz造ch proces闚 rekrutacji (zgodnie z Ustaw z Rozporz康zenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowi您kowa w przypadku ch璚i uczestniczenia w przysz造ch procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, 瞠 przys逝guje Pani/Panu prawo 膨dania dost瘼u do danych osobowych dotycz帷ych Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usuni璚ia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a tak瞠 prawo do przenoszenia danych, jak r闚nie prawo do cofni璚ia wyra穎nej zgody w dowolnym momencie.

Kontakt:
Personnel Group Sp. z o.o.
Telefon:
(+48) 512 440 506

Ods這n: 10
      Zobacz Katalog υm篡雟kich Wizyt闚ek

ΜM玆垶KIE OGΜSZENIA
www.lomza.net-ogloszenia.pl